twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН

Go down 
+6
Krisi7o
bella-edward
ang3l_fr0m_h3ll
Bibi*
Вико. : ))
djenny_m
10 posters
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty
ПисанеЗаглавие: "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН   "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН EmptyЧет Юли 02, 2009 6:36 pm

Здравейте! Това е лексиконът за фенпири! Ще се радвам всеки, които желае да го попълни!


1. Кои книги от поредицата си чел/а и коя ти е любима?

2. Кой момент се е запечатал в съзнанието ти завинаги?


3. Джейкъб или Едуард е по- подходящ за Бела според теб? Обоснови се?

4. С кой герой се оприличаваш?

5. Кой персонаж от книгите мразиш най-много?

6. Искаш да притежаваш дарбата на ...?

7. Към кого искаш да принадлежиш? (Волтури, Кълън, глутницата или просто хората, или ... )

8. Би ли станал вампир /ако имаше начин/? Защо би или не би?


9. Кой от мъжете в книгата ти допада като характер (или ако си мъж, коя жена?)

10. От къде научи за Здрач и защо ти хареса?



"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 081113-best-bets-twilight.hmedium


Последната промяна е направена от djenny_m на Съб Юли 04, 2009 3:04 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН   "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН EmptyЧет Юли 02, 2009 6:56 pm

1. Кои книги от поредицата си чел/а и коя ти е любима?
Всички съм ги чела по 3 пъти, но най-много ми харесва ''зазоряване''
2. Кой момент се е запечатал в съзнанието ти завинаги?
Ами когато Едуард захапа Бела, за да изсмуче отровата от кръвта и, и започна да си спомня всичките им моменти заедно.
3. Джейкъб или Едуард е по- подходящ за Бела според теб? Обоснови се?
Едуард.Джейкъб много ме дразни.Не знам защо.Просто...
4. С кой герой се оприличаваш?
Ами не знам
5. Кой персонаж от книгите мразиш най-много?
Волтурии
6. Искаш да притежаваш дарбата на ......?
Едуард
7. Към кого искаш да принадлежиш? (Волтури, Кълън, глутницата или просто хората, или ... )
Кълън
8. Би ли станал вампир /ако имаше начин/? Защо би или не би?
Бих, защото просто ... е *У*Н*И*К*А*Л*Н*О*
9. Кой от мъжете в книгата ти допада като характер (или ако си мъж, коя жена?)
Емет, защото има чувство за хумор Very Happy
10. От къде научи за Здрач и защо ти хареса?
От една приятелка.Просто се запалих


Последната промяна е направена от vik4o на Чет Юли 02, 2009 9:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН   "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН EmptyЧет Юли 02, 2009 7:09 pm

"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Twilight-serien_140

1. Кои книги от поредицата си чел/а и коя ти е любима? - Чела съм всички, но най - любима ми е "Затъмнение"

2. Кой момент се е запечатал в съзнанието ти завинаги? - Когато Бела целува Джейкъб и осъзнава, че обича и него също...

3. Джейкъб или Едуард е по- подходящ за Бела според теб? Обоснови се? - Аз имам пристрастие към Джейк, защото той е като слънчевия лъч в облачния ден за Бела, докато Едуард я нямаше всеки ден за нея беше облачен, а само Джейкъб и даваше светлината от която се нуждае, за да продължи и за да се пребори с болката. Благодарение на него тя се върна към живота! Харесвам и Едуард разбира се, но Джейк ми е повече на сърцето!

4. С кой герой се оприличаваш? Ами трудно ми е да кажа, май съм като Розали Very Happy Доста съм избухлива! Но пък по шопинга май приличам на Алис!

5. Кой персонаж от книгите мразиш най-много? - Мразя всички волтури, Джейн най-много!

6. Искаш да притежаваш дарбата на ......? - На Алис и Аро

7. Към кого искаш да принадлежиш? (Волтури, Кълън, глутницата или просто хората, или ... - Искам и към Кълън и към глутницата...

8. Би ли станал вампир /ако имаше начин/? Защо би или не би? - Искам да съм нещо различно от човек, можеби върколак като Джейкъб /от добрите върколаци/, да не наранявам хората или да се храня с тях, просто искам да помагам!

9. Кой от мъжете в книгата ти допада като характер? - Джейкъб, много е забавен и избухливостта му е сладка даже, лъчезарен и усмихнат, а и е "един вид красив", както казва Бела, доста е сръчен и същевременно секси!

10. От къде научи за Здрач и защо ти хареса?
- Гледах първо филма, на предпремиера даже и си купих билет без да съм чела резюме за какво става въпрос, даже и трейлър не бях гледала. Но след като го изгледах отидох още 2 пъти да го гледам на кино, свалих си го на компютъра и го гледах още хиляди пъти.... даже знам субтитрите вече. После си купих книгата - първата излязла на пазара, а другите книги ги четох по форуми, тъй като ги нямаше на български, но затова пък сега си купувам всички книги от сагата, веднага щом излязат.
В библиотеката ми може и да няма много книги, но поне знам, че тези които имам наистина си заслужават!
Върнете се в началото Go down
Bibi*

Bibi*


Брой мнения : 89
Points : 113
Reputation : 2
Join date : 28.06.2009

"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН   "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН EmptyСъб Юли 18, 2009 8:54 pm

Like a Star @ heaven 1. Кои книги от поредицата си чел/а и коя ти е любима?
Любимата ми е Новолуние.
Like a Star @ heaven 2. Кой момент се е запечатал в съзнанието ти завинаги?
Когато Белс и Джейк карат мотори. Когато Бела скача от скалата. Когато Бела целува Джейк и осъзнава, че обича и него... inlove и другии.
Like a Star @ heaven 3. Джейкъб или Едуард е по- подходящ за Бела според теб? Обоснови се?
Това е най трудния въпрос за мен! От части Джейк, защото той беше до нея през цялото време, когато Едуард го нямаше. И понякога мисля, че Едуард е по-подходящ, защото любовта му ще е вечна.
Like a Star @ heaven 4. С кой герой се оприличаваш?
Трудно ми е да кажа. Понякога на Алис /по шопинга/, на Емет /шегаджия/ и на други, но сега не мога да се сетя. scratch
Like a Star @ heaven 5. Кой персонаж от книгите мразиш най-много?
Може би Волтури.
Like a Star @ heaven 6. Искаш да притежаваш дарбата на ...?
Алис, Аро, Едуард, Бела. Май прекалих смяях
Like a Star @ heaven 7. Към кого искаш да принадлежиш? (Волтури, Кълън, глутницата или просто хората, или ... )
И към Кълън и към глутницата
Like a Star @ heaven 8. Би ли станал вампир /ако имаше начин/? Защо би или не би?
Да бих, но бих била като семейство Кълън.
Like a Star @ heaven 9. Кой от мъжете в книгата ти допада като характер?
Джейк. Обисвам го с тези думи - забавен, сладък, сръчен, добър приятел
Like a Star @ heaven 10. От къде научи за Здрач и защо ти хареса?
От списание BRAVO. И като изгледах филма той ме плени и още настръхвам когато гледам любимите си сцени от филма. А за книгите нямам думи - те за невероятни.
Върнете се в началото Go down
ang3l_fr0m_h3ll

ang3l_fr0m_h3ll


Брой мнения : 4
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 16.07.2009
Age : 29
Местожителство : Плевен

"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН   "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН EmptyСъб Юли 18, 2009 9:13 pm

1. Кои книги от поредицата си чел/а и коя ти е любима?
Чела съм всички книги по няколко пъти, на любима ми е "Зазоряване".

2. Кой момент се е запечатал в съзнанието ти завинаги?
Не знам .. Може би сватбата... остров Есме... много са.

3. Джейкъб или Едуард е по- подходящ за Бела според теб? Обоснови се?
Според мен Едуард. Не знам защо. Може би, защото е някакси по-мил и нежен ..

4. С кой герой се оприличаваш?
Ооо, изглежда старнно, но смесица между Розали и Алис. Избухлива съм като Роуз, но пък съм пълна с енергия като Алис. смяях

5. Кой персонаж от книгите мразиш най-много?
Волтури

6. Искаш да притежаваш дарбата на ...?
Алис, Едуард, Бела и Джаспър

7. Към кого искаш да принадлежиш? (Волтури, Кълън, глутницата или просто хората, или ... )
Кълън естествено!!

8. Би ли станал вампир /ако имаше начин/? Защо би или не би?
Ооо, да!! Да си вампир е доста интересно смяях Ще живея вечно и .. (говоря пълни глупости, не знам защо искам да бъда вампче, просто ме кефи)

9. Кой от мъжете в книгата ти допада като характер (или ако си мъж, коя жена?)
Емет! Голям е сладур!

10. От къде научи за Здрач и защо ти хареса?
От едно момиче от класа ми. Беше доснесла броя на списание "Браво", когато половината беше само за "Здрач" и тогава ми каза за филма и книгите. (беше януари месец) гледах филма и веднага ми стана любим. Намерих си книгите в интернет и ги прочетох и така ..
Върнете се в началото Go down
bella-edward




Брой мнения : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 21.07.2009

"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН   "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН EmptyВто Юли 21, 2009 11:21 pm

1. Кои книги от поредицата си чел/а и коя ти е любима? - Midnight Sun.
2. Кой момент се е запечатал в съзнанието ти завинаги? - Когато Едуард напусна Бела.
3. Джейкъб или Едуард е по- подходящ за Бела според теб? Обоснови се? - Едуард аз съм му привърженичка ... Страхотни са заедно въпреки всичко - любовта побеждава.
4. С кой герой се оприличаваш? - Алис и Розали
5. Кой персонаж от книгите мразиш най-много? - Джейк
6. Искаш да притежаваш дарбата на ...? - Ед и Алис
7. Към кого искаш да принадлежиш? (Волтури, Кълън, глутницата или просто хората, или ... ) - Кълън
8. Би ли станал вампир /ако имаше начин/? Защо би или не би? Да
бих защото би било страхотно ако можех да живея вечно със семейството си и половинката ми.
9. Кой от мъжете в книгата ти допада като характер (или ако си мъж, коя жена?) - Едуард.
10. От къде научи за Здрач и защо ти харесва? От телевизията . Обожавам вампирски филми и този е най-добрият.
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН   "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН EmptyЧет Юли 23, 2009 5:20 am


1. Кои книги от поредицата си чел/а и коя ти е любима? Чела съм всички,но нямам любима,и четирите книги са чудесни!!!

2. Кой момент се е запечатал в съзнанието ти завинаги?

Края на Сагата,последната глава от последната книга...^^
Даже и репликите са ми още в главата!! Smile


3. Джейкъб или Едуард е по- подходящ за Бела според теб? Обоснови се?
Ами според мен Едуард,защото Джейкъб ме дразни...
Джейк малко нахално й се навираше на Бела,а и колко беше сигурен,че и тя е влюбена в него,Това особено много ме издразни,тъй че... Аз съм Тийм Едуард! Wink


4. С кой герой се оприличаваш?
Аз съм доста срамежлива,тъй че най-вероятно Анджела...
Но откривам и много прилики между моя характер и този на Бела,не знам...


5. Кой персонаж от книгите мразиш най-много?
Най-много мразя Аро,колко е самовлюбен и жаден за власт...Блякс!! хД

6. Искаш да притежаваш дарбата на ...?
На Бенджамин...Ще е страхотно да контролирам стихиите!!! ^^

7. Към кого искаш да принадлежиш? (Волтури, Кълън, глутницата или просто хората, или ... )
Определено Кълън...Много ми се иска да съм вампир... хД

8. Би ли станал вампир /ако имаше начин/? Защо би или не би?[/color]
Да,бих...Защото според мен те са Невероятни!! Красиви,бързи,силни и най-важното Добри...^^

9. Кой от мъжете в книгата ти допада като характер (или ако си мъж, коя жена?)
Определено Емет!! Страхотен е,а и винаги ме разсмива с неговите Лафове!! хД

10. От къде научи за Здрач и защо ти хареса?

Една приятелка случайно ми разказа филма... Стори ми се интересен и го гледах.Много ми хареса,след това разбрах,че филма е по книга,и не се спрях,докато не ги изчетох всичките!! хД


Последната промяна е направена от Krisi7o на Сря Фев 17, 2010 2:35 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН   "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН EmptyЧет Юли 23, 2009 5:00 pm

1. Кои книги от поредицата си чел/а и коя ти е любима?
Чела съм първите три и от тях - Eclipse е най-убава!
2. Кой момент се е запечатал в съзнанието ти завинаги?
Пак от Eclipse, когато Джейк изнуди Бела да го помоли да я целуне... Т`ва е една от най-великите сцени просто.
3. Джейкъб или Едуард е по- подходящ за Бела според теб? Обоснови се?
Едуард, защото него обича истински, защото той може да и даде всичко, от което се нуждае, защото и двамата ще страдат, ако тя е с Джейк.
4. С кой герой се оприличаваш?
Виктория, Джейн...само не се плашете - просто съм доста отмъстителна като Виктория, а и са ми казвали, че мога да убедя всеки във всичко дори и да не е вярно - Джейн.
5. Кой персонаж от книгите мразиш най-много?
Няма такъв. Всички за мен са големи сладури и си имат своите причини за действията си.
6. Искаш да притежаваш дарбата на ...?
На Джейн. Обаче са ми казвали, че Зафрина би ми харесала страшно много, когато прочета четвъртата книга.
7. Към кого искаш да принадлежиш? (Волтури, Кълън, глутницата или просто хората, или ... )
Искам да принадлежа към Волтури.
8. Би ли станал вампир /ако имаше начин/? Защо би или не би?
Може би не бих. Защото като вампир ще изгубя най-близките си хора, а трудно ще намеря приятни от моя вид, защото съм доста притенциозна. Не бих могла да стана вегетарианец, ама мен не ме и бърка особено. Освен това, каквато съм некадърна, ще имам някаква дарба тип Джаспър, която само ще ме изнервя, щото аз т`ва да успокоявам обстановката си го мога и така. Пък и защо ми е да живея вечно?
9. Кой от мъжете в книгата ти допада като характер (или ако си мъж, коя жена?)
Някой от Волтури. Може би Деметри. Просто останалите в голяма степен приличат на мен, а аз не искам това. Искам някой различен...
10. От къде научи за Здрач и защо ти хареса?
Научих за Twilight от една кучка Laughing Хванах се, четох отначало само, за да не се деля от останалите понеже само за т`ва се говореше в даскало. Първата книга ми беше дори леко скучна до средата. После ми стана интересно и прочетох и останалите две. Хареса ми, защото...всъщност, не знам защо ми хареса. Нито е нещо особено като стил на писане, нито главните герои са кой знае колко мой тип. Просто има нещо в тия книги, което те привлича и не те пуска, докато не приключиш...
Върнете се в началото Go down
Green_Fairy

Green_Fairy


Брой мнения : 17
Points : 28
Reputation : 0
Join date : 15.08.2009

"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН   "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН EmptyНед Авг 16, 2009 4:12 am

1. Кои книги от поредицата си чел/а и коя ти е любима? - Чела съм всичките и любими са ми Здрач и Зазоряване

2. Кой момент се е запечатал в съзнанието ти завинаги?
- Хм,труден въпрос. Всички моменти ги помня Smile

3. Джейкъб или Едуард е по- подходящ за Бела според теб? Обоснови се? - Едуард. Мисля,че е по-подходящ.По-тайнсвен,по-сериозен,по-готин.. Smile

4. С кой герой се оприличаваш? - Смеска между Розали и Алис. ПОнякога съм лека като Розали и понякога като Алис.

5. Кой персонаж от книгите мразиш най-много? - Ем,никой не мразя. Всичките персонажи са чудесни!

6. Искаш да притежаваш дарбата на ...? - Много дарби. Smile На Едуард,на Алис,на Бенджамин,на Джейн,на Алек...

7. Към кого искаш да принадлежиш? (Волтури, Кълън, глутницата или просто хората, или ... ) - Кълън.

8. Би ли станал вампир /ако имаше начин/? Защо би или не би? - Бих,защото е нещо ново.Нещо вълнуващо... нещо странно. Не бих,защото близките ми не са. И идеята за вечен живот..в един момент омръзва!


9. Кой от мъжете в книгата ти допада като характер (или ако си мъж, коя жена?) - Джейкъб.Весел,усмихнат. И Еди разбира се.Сериозен.. тайнствен..

10. От къде научи за Здрач и защо ти хареса?
- От...киното смяях .Харесва ми защото е едно прекрасна история.
Върнете се в началото Go down
Midnight*Sun




Брой мнения : 1
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 16.02.2010

"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН   "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН EmptyВто Фев 16, 2010 9:03 pm

1. Кои книги от поредицата си чел/а и коя ти е любима?
Всичките+средношно слънце.Нямам любима всичките ги обожавам.
2. Кой момент се е запечатал в съзнанието ти завинаги?
Първият им меден месец ,когато Бела разбира ,че е бремена.
3. Джейкъб или Едуард е по- подходящ за Бела според теб? Обоснови се?
Едуард ,разбира се той е момчето меча ,а все пак ако не ме е белязал мен Джейк?Кво така е много тъпо щтото си с него и поедно време белязва и *БУМ*
4. С кой герой се оприличаваш?Бела
5. Кой персонаж от книгите мразиш най-много?Никой.
6. Искаш да притежаваш дарбата на ...?На Едуард ,но и само да съм мега бърза ми стига Very Happy
7. Към кого искаш да принадлежиш? (Волтури, Кълън, глутницата или просто хората, или ... )
Къланови!!!!
8. Би ли станал вампир /ако имаше начин/? Защо би или не би? Разбира се ,въпреки ,че семейството много ще ми липсва.
9. Кой от мъжете в книгата ти допада като характер -Алис и Емет
10. От къде научи за Здрач и защо ти хареса? За Рожденият ми ден ми подариха първата книга и така си купих и другите понеже много ми хареса сагата!!!!
Върнете се в началото Go down
Breaking_Down

Breaking_Down


Брой мнения : 2
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 15.07.2010
Age : 29
Местожителство : Blagoewgrad

"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН   "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН EmptyЧет Юли 15, 2010 7:49 pm

djenny_m написа:
Здравейте! Това е лексиконът за фенпири! Ще се радвам всеки, които желае да го попълни!

[size=18]
1. Кои книги от поредицата си чел/а и коя ти е любима? - чела съм всички по няколко пъти, но любимата ми е Зазоряване

2. Кой момент се е запечатал в съзнанието ти завинаги?
-Затъмнение, когато Джейкъб целува Бела.., мазно грозно куче :х

3. Джейкъб или Едуард е по- подходящ за Бела според теб? Обоснови се? -Едуард, той би направил всичко за Бела и я обича много повече от Джейкъб Smile))

4. С кой герой се оприличаваш? -Алис, много е сладичка и дива Smile

5. Кой персонаж от книгите мразиш най-много? -Джейкъб, въпреки че понякога ми става жал за негоWink

6. Искаш да притежаваш дарбата на ...? - Алис

7. Към кого искаш да принадлежиш? (Волтури, Кълън, глутницата или просто хората, или ... ) -Кълън естествено [happy]

8. Би ли станал вампир /ако имаше начин/? Защо би или не би?
- да с удоволствие
9. Кой от мъжете в книгата ти допада като характер (или ако си мъж, коя жена?) - Едуард :* и Емет Razz

10. От къде научи за Здрач и защо ти хареса?
- От един съученик., книгата и филма са просто уникални
"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 573627 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 573627 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 573627 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 573627 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 88161 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 88161 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 88161 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 425965 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 425965 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 28510 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 28510 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 53916 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 53916 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 53916 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 53916 "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 53916


"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН 081113-best-bets-twilight.hmedium
cheers cheers cheers cheers

АДМИН: Кирилица.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН   "ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН Empty

Върнете се в началото Go down
 
"ЗДРАЧ" ЛЕКСИКОН
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Здрач Азбука
» *ЗДРАЧ* въпросник
» Любопитни факти за Елън Шрайберг - авторката на "Vampire Kisses"
» Любопитни факти за Стефани Майър, авторката на "Twilight"
» "Огнено жертвоприношение" от Лоръл Хамилтън (Анита Блейк 7)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко за ''Здрач'' :: Книгите-
Идете на: