twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Недоразумения

Go down 
+2
Lindor<33
Вико. : ))
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Недоразумения   Недоразумения EmptyСря Ное 11, 2009 12:19 am

Лети, за това какво съм направила.Ами първо регистрирах се във 10 форума и на всеки поотделно пращах съобщение за форума.Второ във фейсбук на всичките ми приятели също пратих.На скайпа си го бях написала и още много други.Всеки ден влизах във бг топ, както и Тонз, благодарение на което във гугъл сме на 1 страница Wink Така че не ми дръж сметка аз какво съм направила, защото е много. Wink Wink И не няма да те банна, не те мразя, нищо просто реших, че трябва да ти отговоря все пак.
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyСря Ное 11, 2009 1:48 am

vik4o написа:
Лети, за това какво съм направила.Ами първо регистрирах се във 10 форума и на всеки поотделно пращах съобщение за форума.

На това му се вика спам. И не се прави така. смяях Добре, благодаря за информацията. И все пак си държа на думите. смяях
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyСря Ное 11, 2009 2:10 am

Знам че е спам смяях ъм и сори за предишния ми пост, смисъл бях се нервирала на един от даскалото ми и .... сори Недоразумения 330577
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyСря Ное 11, 2009 2:38 am

Аз мисля, че с отварянето на тази тема мненията ни от предишната, на които мястото не беше там, трябваше да бъдат прехвърлени тук, а не изтрити, защото хопата могат да си направят погрешни заключения. Все пак ти отвръщаш на написан пост от Лети, но потребителите не знаят за какво става въпрос и могат да си направят погрешни изводи за казаното от Лети, която просто искаше да защити мен и изтритата тема - Любовни истории, защото мислеше, както и аз, че не може да изтриеш една тема толкова лесно, защото те пита няколко пъти дали си сигурен, че искаш да я изтриеш.
Освен това мое беше предложението да има анкета в която да се гласува дали дадена тема да бъде изтрита или не, защото ако президентът можеше да си гласува сам законите не биха му били нужни народното събрание и министерския съвет.
Това което казах и беше изтрито е, че според мен след като тези теми се създават за потребителите, редно е тях да попитаме дали дадена тема да се премахне от форума или не. Защото ако на Тони примерно някоя тема не и е допаднала и е решила да я изтрие /както твърдеше за Вицовете/, то може на другите потребители темата да им допада и се получава много гадно, когато някой е влагал време и труд за напълването и развиването на една тема и когато влезеш на следващия ден темата ти за я няма.
Още повече, че когато решиш да триеш тема трябва да се съобразиш с това дали има модератор тази тема и да го съгласуваш с него, поне да го предупредиш.
Нарочно или не - няма значение вече.
Но все пак на мене никой не ми писа от админките, че темата ми е изтрита по погрешка. Аз им писах първа и тогава получих отговор. Едва тогава.
Все пак когато засегнеш някого или го нараниш по някакъв начин правилно е да му се извиниш за това, а не той да си го проси.
Страшно съм засегната защото отделих на тази тема такова внимание. Дадох много от себе си за развиването на форума и беше гадно когато Тони каза, че само Вики правела нещо за развиването и пупуляризирането на форума.
Но всички тези писания бяха изтрити и повечето хора даже не са разбрали какво е станало, което пак казвам - не е редно.
Лети с право се беше ядосала на изказването на Тони и аз я подкрепих, защото както всички знаем имаше периоди в които с месеци админките не бяха влизали във форума и Криси, Лети и аз бяхме тези, които се занимаваха с форума и влизаха редовно и го поддържаха.
И когато някои, които не е влизал с месеци във форума, ти каже, че друг бил направил толкова неща за форума, без да отчита заслугите ти се чувстваш като парцал, защото целият ти труд, нерви, старание и времето което си отделил за това се обесмисля.
Защото аз считам, че направих много за този фирум и мисля, че не заслужавам такова отношение. Нито пък Лети и Криси.
Редно е всички да видят поста ми, защото искам да се зна какво се е случило, а не нещата да се потулват като се изтрият постовете ни все едно нищо не се е случвало, защото не е така....
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyСря Ное 11, 2009 2:54 am

djenny_m написа:
Аз мисля, че с отварянето на тази тема мненията ни от предишната, на които мястото не беше там, трябваше да бъдат прехвърлени тук, а не изтрити, защото хопата могат да си направят погрешни заключения. Все пак ти отвръщаш на написан пост от Лети, но потребителите не знаят за какво става въпрос и могат да си направят погрешни изводи за казаното от Лети, която просто искаше да защити мен и изтритата тема - Любовни истории, защото мислеше, както и аз, че не може да изтриеш една тема толкова лесно, защото те пита няколко пъти дали си сигурен, че искаш да я изтриеш.
Освен това мое беше предложението да има анкета в която да се гласува дали дадена тема да бъде изтрита или не, защото ако президентът можеше да си гласува сам законите не биха му били нужни народното събрание и министерския съвет.
Това което казах и беше изтрито е, че според мен след като тези теми се създават за потребителите, редно е тях да попитаме дали дадена тема да се премахне от форума или не. Защото ако на Тони примерно някоя тема не и е допаднала и е решила да я изтрие /както твърдеше за Вицовете/, то може на другите потребители темата да им допада и се получава много гадно, когато някой е влагал време и труд за напълването и развиването на една тема и когато влезеш на следващия ден темата ти за я няма.
Още повече, че когато решиш да триеш тема трябва да се съобразиш с това дали има модератор тази тема и да го съгласуваш с него, поне да го предупредиш.
Нарочно или не - няма значение вече.
Но все пак на мене никой не ми писа от админките, че темата ми е изтрита по погрешка. Аз им писах първа и тогава получих отговор. Едва тогава.
Все пак когато засегнеш някого или го нараниш по някакъв начин правилно е да му се извиниш за това, а не той да си го проси.
Страшно съм засегната защото отделих на тази тема такова внимание. Дадох много от себе си за развиването на форума и беше гадно когато Тони каза, че само Вики правела нещо за развиването и пупуляризирането на форума.
Но всички тези писания бяха изтрити и повечето хора даже не са разбрали какво е станало, което пак казвам - не е редно.
Лети с право се беше ядосала на изказването на Тони и аз я подкрепих, защото както всички знаем имаше периоди в които с месеци админките не бяха влизали във форума и Криси, Лети и аз бяхме тези, които се занимаваха с форума и влизаха редовно и го поддържаха.
И когато някои, които не е влизал с месеци във форума, ти каже, че друг бил направил толкова неща за форума, без да отчита заслугите ти се чувстваш като парцал, защото целият ти труд, нерви, старание и времето което си отделил за това се обесмисля.
Защото аз считам, че направих много за този фирум и мисля, че не заслужавам такова отношение. Нито пък Лети и Криси.
Редно е всички да видят поста ми, защото искам да се зна какво се е случило, а не нещата да се потулват като се изтрият постовете ни все едно нищо не се е случвало, защото не е така....

Дани,
Евала за това мнение, наистина!!! 100% съм съгласна, а и едва ли има какво повече да добавя, мисля, че ти каза точно нещата каквито са, и надали има какво да Допълня, освен да се съглася...
Относно изказването на Тони, че само Вики "популяризира" форума - Е, ами не мисля, че беше права... В смисъл, не е редно да не зачита труда на другите, а и особено след като Дани може да е Админ на мах, а и Лети също де... Не казвам, че трябва да ги направите Админки, просто в Моите представи е така и само изказвам мнение... Защото когато съм сбъркала или пропуснала да направя нещо (Като например да гласувам в Бг Топ), се извинявам и признавам Грешката и/или Пропуска си... Именно затова не мисля, че постовете на Дани и Лети трябваше да бъдат Трити..


Последната промяна е направена от Krisi7o_Twilight на Съб Ное 14, 2009 4:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyСря Ное 11, 2009 3:02 am

И искам да добавя, че Лети и Криси имат голяма заслуга за популяризирането на форума, защото благодарение на техните преводи на книгата форума е посещаван.
Потребителите влизат в форума предимно заради превода. Лети и Криси правят този превод.
Моята заслуга беше само в това да предложа да има тема за преводи, да се намерят преводачи и да предложа книги, които да се превеждат.
Евала на Лети и Криси, които отделиха толкова много от времето си да превеждат!!!
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyСря Ное 11, 2009 3:11 am

Не е въпроса кой к`во е направил, защо го е направил и кой е направил най-много.
Важното е всеки да прави нещо в тоя форум, защото иначе просто няма как да го бъде.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyНед Ное 22, 2009 7:50 pm

Quote "crazybass"
ъъъ Krisi7o_Twilight, djenny_m и letty не мислите ли, че е малко тъпо да си пишете само в вашата тема и да обръщате гръб на целия форум?Винаги, когато влизам постоянно не се спира да се пише в ЛИ.Просто е малко дразнещо от ваша страна... все пак съмнявам се да сте се регнали само заради една тема...

Първо на първо, човек който се води админ и е дал само 25 мнения в рамките на 5 месеца няма право да ни прави подобна забележка, при положение, че не е много уместно, защото аз, Криси и Лети сме давали мненията си, ако разгледаш добре не само в нашите си теми. Благодарение на нас този форум има някаква посещаемост. А ти си написала 25 мнения на кръст за цялото това време и се водиш админ! А да не говорим, че сума време те нямаше във форума /месеци/, влезе да изтриеш темата ми – Любовни истории, защото очевидно те е дразнело, че там все пак се пише, или можеби защото си нещастна в любовта, незнам и смени един скин и си мислиш, че много нещо си направила за форума. Въпреки, че би трябвало да се радваш, че все пак в някоя от темите се пише!
Освен това мои бяха идеите за повечето теми във форума. Аз предложих да има превод на книги във форума. Ако не беше направено това, форума щеше да е не със 112 потребители, а с 10, защото в него се влиза глаавно заради превода, който подчертавам Лети и Криси правят.
И все пак не забравяй, че най редовните модератори, които сме от доста време сме аз, Лети и Криси! Превода на книгата го правят Лети и Криси!
Освен това за себе си мога да кажа, че съм писала в почти всички теми, ако разгледаш ще видиш, че тези 530 мнения не са само от ЛИ. Твоите 25 няма да ги коментираме!
А Лети и Криси също са писали почти навсякъде. Освен това ние нямаме вина за това, че във форума влизат малко хора. Все пак не е ли работа на админките да популяризират форума.
И освен това не мисля, че трябва да държиш сметка на потребителите за това къде влизат и къде пишат, защото все пак това си е техен избор, не е ли така? Не сме нарушили правилата все пак! Всички имат различни интереси и влизат където си харесат. Само не разбирам защо Любовни истории те дразни толкова много?
Плюс това когато се регистрирахме във фирума ЛИ я нямаше, тя е създадена по мое предложение, така, че не сме се регистрирали заради едната тема, но едната тема стана една от главните причини да се влиза във форума, освен преводите разбира се. Заради тях се влиза най-вече.
Вместо да помислиш как да напарвиш така, че да има форума посещаемост, ти само правиш глупости – визирам изтриването на темата ми и глупавите забележки, които са доста неуместни. Кажи ми Тони, ти какво направи за форума, освен, че го създаде и смени няколко пъти скина а? Искам да чуя?
И вместо да продължим напред, забравяйки дразгите си, относно идтриването на ЛИ, ти наливаш още масло в огъня.
Дори не ми се извини, за това, че си я изтрила преди това! А аз вече съм напълно сигурна, че си искала да я изтриеш! / а ето и какво ми написа Тони по повод изтриването на темата ми - "Аз бях, исках да изтрия вицове защото никои не влиза там но попогрешка изтрих любовни историй"/
Само знай, че ако аз, Лети и Криси зарежем този форум, той ще загине!
Видя, ако си влизала последните няколко дни де, какъв скандал стана, заради нещата изкопирани от Ралица, преди ние трите да се захванем с форума!
Ние поне нищо не сме крали и се опитваме да поддържаме този форум.
Предлагам да се осъзнаеш и да престанеш да изнервяш атмосферата и да предизвикваш само караници! Започни да мислиш за него, вместо да съсипваш всичко, а ако не ти се занимава – просто не бъди админ и отстъпи мястото на някой който го е грежа за форума!


И сега ще ми изтриеш мнението нали? Или ще ми праснеш бан или и двете?

Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyНед Ное 22, 2009 9:01 pm

Дани, направо ми идваше да Изръкопляскам на написаното от теб!!! (:
Напълно си права в случая... Smile
Тони, не знам вече направо какво да ти кажа.. Бога ми, що за Админ си?!? Първо, наистина нямаш Никакво право да Ни държиш сметка къде пишем, Второ, изкарваш го така, все едно Само Ние трите с Дани и Лети си пишем в тоя Раздел и Не даваме на никой друг... Е, ами какво да се направи, че никой друг не е толкова редовен, та да пише в ЛИ.. ПРЕДИ да изтриеш на Дани темата, не знам дали си забелязала, но там бяха писали и други хора, Включително Вики, и ние съвсем не сме ги пренебрегвали! Не е да кажеш, че сме си заформили някаква "Групичка" или нещо такова - всеки е свободен да пише в тази тема... И какво сега - ние трябва да отговаряме Пред ТЕБ, че сме близки и си пишем ли???? Егати! Наистина, какво толкова само си търсиш Глупави извинения да направиш Забележки и да почваш караници..... Не мога да те разбера,честно! Не знам що за човек си, но никак не е справедливо така да Правиш абсурдни едва ли не Забележки! Еее, и какво толкова, като си пишем там? Поне е интересно, а ако някой се присъедини - още по-добре! Ти да си видяла някоя от Нас трите да пренебрегва Някой потребител, писал в ЛИ?? Ааа? Ай дай ми и пример, да те видя!!! Защото Забележката ти е толкова Глупава, Безпочвена и Абсурдна, че нямам думи просто... И даже не разбирам защо го правиш, а от Това мнението ми за Теб става все по-отрицателно....
Не знам наистина какво да правя вече, да се възмущавам ли, да се ядосвам ли... Какво е това сега?!? И бива ли така??????????
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyНед Ное 22, 2009 9:21 pm

Като не се влиза във форума - лошо, като влизаме и пишеме, защо сме писали в еди коя си тема? Все не може да угодим.
В крайна сметка тези теми са за да задоволяват интересите на потребителите и след като се пише, значи темата е хубава и популярна. Мисля, че админите трябва да се радват /визирам Тони/, защото все пак не са си създали този форум само за себе си.
Освен това в Любовни истории не съм игнорирала никой никога - напротив, отделих много внимание на раздела и точно така се сприятелихме с Криси и Лети.
Тази тема ни сплутява, затова е толкова ценнаи уникална за форума, защото по този начин хората във форума са опознават по-добре, като споделят болките и радостите си с един с друг. И съм убедена, че ако форума се напълни с повече хора, тази тема ще е една от най-най-популярните теми, точно поради тази причина, че тя разчупва ледовете между хората!
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyНед Ное 22, 2009 9:29 pm

djenny_m написа:
Като не се влиза във форума - лошо, като влизаме и пишеме, защо сме писали в еди коя си тема? Все не може да угодим.
В крайна сметка тези теми са за да задоволяват интересите на потребителите и след като се пише, значи темата е хубава и популярна. Мисля, че админите трябва да се радват /визирам Тони/, защото все пак не са си създали този форум само за себе си.
Освен това в Любовни истории не съм игнорирала никой никога - напротив, отделих много внимание на раздела и точно така се сприятелихме с Криси и Лети.
Тази тема ни сплутява, затова е толкова ценнаи уникална за форума, защото по този начин хората във форума са опознават по-добре, като споделят болките и радостите си с един с друг. И съм убедена, че ако форума се напълни с повече хора, тази тема ще е една от най-най-популярните теми, точно поради тази причина, че тя разчупва ледовете между хората!

поклон! Окей ''колежке'' мисля, че знам твоята забележка на какво се дължи.Това, че си в скапано настроение, не значи, че трябва да си го искарваш на съфорумниците... Тъпо е вече, изглежда смешно.Защо просто не спреш да се заяждаш, защото после не ти си събираш ла*ната.Дани, Лети и Криси бяха тези, които оправиха темата, която ти ''попогрешка'' си изтрила, а сега и да ти търпят обидните коментари и забележки ми се струва прекалено.Ако те дразни този форум-по добре не влизай изобщо, вместо да се заяждаш с всички, и моля ти се - какво беше това ЛС ?! няма да коментирам, просто явно си нямаш работа какво да правиш и си решила да си изкарваш яда на грешните хора.

П.п - Дани, Лети, Криси супер много се извинявам, че не писах в ЛИ, но просто ми беше някво сдухано и ще се опитам да наваксам.

Целувки: Вики
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyНед Ное 22, 2009 9:33 pm

Ще се радваме!
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyПон Ное 23, 2009 2:47 am

ТОНИ така ли ще си играем !?!?!?! Ще си сменяме паролите една на друга ли ?!?!?!!? А?! Ти си единствената, която ми знае пасса, и сега какво-опитвам се да вляза и ми пише, че не мога.Мерси супер много, че ми оправда доверието към тебе, наистина съм ти страшно Благодарна!!!!!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyПон Ное 23, 2009 4:15 am

Виж к`во пикло неземна, така наречена "Тони",
първо, не си ти тая която ще ми каже АЗ какво да правя, къде да го правя, защо да го правя и с кого да го правя!
второ, т`ва че си имаш проблеми не те извинява при никакви положения и изобщо не ми дреме к`во имаш против мен, Криси, Дани, а като гледам и Вики.
трето, тоя форум не ми е толкова златен, обаче знай, че ако аз се махна, съм почти сигурна, че няма да съм само аз. Махна ли се аз - заминава и превода. Без превод ви заминават половината потребители, които ако решиш да разгледаш пишат само в МОЯ радел, заради НАШИЯ превод!
четвърто, ако се опитваш да ме засегнеш...хах, попаднала си на грешния човек!
пето, ако искаш можеш да споделиш проблемите си с нас в ЛИ и бъди сигурна, че никой няма да ти обърне внимание... Вече не.
шесто, спри да въртиш номера на който и да било, защото такива хора никой не ги обича.
седмо, като ти пречи, че пишем в ЛИ, ами направи тема равностойна на нея! направи място, където да можем да бъдем откровени както сме в ЛИ, но не можеш, нали?
осмо, престани да триеш мненията. Като имаш да казваш нещо - кажи го и застани зад думите си както ние го правим!

Ако още един път кажеш нещо за мен и приятелите ми... забрави за тоя форум и развитието му.
Приемай думите ми както намериш за добре.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyСря Дек 02, 2009 8:57 pm

crazybass: Това са ЛЮБОВНИ ИСТОРИИ.От 1,2 страници само флуудите.ТУК не е да си пишете как ви е минал денят, какви са ви съседите и т.н.ТУК е за ЛЮБОВНИ ИСТОРИИ.Като искате да си разказвате направете тема в Игри и там си пишете КОЛКОТО ИСКАТЕ.Ако още един път се повтори трия мнения и ако продължавате така ще има наказания.Приемайте думите ми както си искате, но това своеволие вече започва да ми писва....

Това е предупреждението на любимата ни админка Тони, която се вясва от дъжд на вятър във форума и то само за да нажежава атмосферата и то незнам от къв зор, можеби защото си няма работа.
Вики, моля те, вземи мерки, защото това своеволие няма край. Започва да изнервя всички и мисля, че ако напусна форума, няма да съм сама....Сигурна съм!
Темата се казва ЧАТ. И в нея не е строго забранено да се пише как ти е минал денят. Освен това няма логика да се пише в чат, тема игри за това. И не виждам кво толкова те дразниме. Като е така не влизай във форума, защото ти пък не се харесваш на никого, даже и на Вики!
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyСря Дек 02, 2009 9:30 pm

НЯМА как да я махна от админските и права, защото тя е главната админка... нито мога да я банна нито нищо.. луд

ТОНИ ще бъда кратка и надявам се ясна.Вече на всички ни писна да влизаш само за да се заяждаш с нас, да се правиш на голямата админка, при положение, че това че си направила тоя фотум, не те прави негова собственичка, защото ти изобщо не го заслужаваш и ако можех да те банна-досега да съм го направила, повярвай ми!Не разбираш ли, че като правиш такива забележки, само изглежда, се 1 нямаш социален живот и си решила да се заяждаш с хората, които се Трудят за форума, който ти просто си създала.Е нека ти кажа нещо-смешна си, жалка си, не знам защо се занимаваш с нас.Аз ти предлагам, след като очевидно мразиш форума и потребителите- НЕДЕЙ ДА ВЛИЗАШ М*МКА МУ СТАРА Недоразумения 748793 НЕ МОЖЕ ВСИЧКИ САМО ДА ТИ СЛУШАТ ШИБАНИТЕ ЗАБЕЛЕЖКИ ЗА НАЙ-МАЛКОТО НЕЩО, ПОСТОЯННО ДА СЕ ЗАЯЖДАШ И ПРОЧИЕ.АКО ТРЯБВА ЩЕ ДОЙДА У ВАС ЩЕ НАПРАВЯ РЕГИСТРАЦИЯ ОТ КОМПА ТИ И ЩЕ БАННА ШИБАНОТО ТИ ИП И ДА НЕ МОЖЕШ ДА ВЛИЗАШ ОТ НИТО ЕДНА РЕГИСТРАЦИЯ ДЕБА...!!!!!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyЧет Дек 03, 2009 1:59 am

Така, ТОНИ - обръщам се за последно към Теб и повече изобщо няма да се занимавам с Твойте глупости...
Въпреки, че Вики си го каза Точно и ясно и съм 100% съгласна с Нея, бих ти дала Един Съвет: НЕ влизай повече във Форума!!! Бих казала, че само ТИ усложняваш нещата, само ТИ спориш и се заяждаш... Не знам дали си забелязала, но Без Теб атмосферата и настроението във Форума са много по-добри... Като ще се заяждаш само и ще се дърлиш - Ами не си желана тук!!! И гледай да ми излезеш с Аргумента "Това е Моя форум" - ами ако е така, аз се махам... Като гледам и Дани е склонна да се откаже от този Форум, и то ЗАРАДИ ТЕБ ТОНИ - и е Абсолютно права, че няма да е единствената.. Аз ще я последвам възможно най-скоро! Дано си разбрала Съвета ми, защото повече не ми се занимава с ТЕБ и няма и да ми пука какво ще отвърна на постоянните Ти нападки и заяждания - ако искаш ми сложи Бан - все тая, защото щом идва от ТЕБ - не ми пука и няма и да съжалявам за действията и/или думите си....
И така, изказах си мнението по въпроса - точка.
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyЧет Дек 03, 2009 5:56 am

Очевидно не си прочела предния ми коментар...
Не знам каква си и от къде си, обаче нали знаеш, че няма втори шанс за първото впечатление?
Вече никой не те трае и ако бях на твое място, просто бих се оттеглила.
Вики също не влизаше във форума, но само с едно намекване и отношението и към форума и към нас се промени тотално.
А ти вече не знам колко пъти ти казахме, че така няма да го бъде, обаче отказваш да приемеш, че не си толкова велика.
Аз бях до тук. Каквото искаш прави, само не се закачай с мен, защото не ме познаваш.
И хора, моля ви се, стига сме и падали на нивото. Мисля, че достатъчно я псувахме. смяях
Върнете се в началото Go down
Ferice ~

Ferice ~


Брой мнения : 51
Points : 124
Reputation : 6
Join date : 30.11.2009
Age : 27
Местожителство : kзLд ..

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyСъб Дек 05, 2009 2:56 am

Аз предлагам да престанем да се тормозим заради нея и нейните приказки.

Мисля, че няма какво да й обръщаме внимание. Както каза letty, какво ще й падаме на нивото? .. Нека си мисли, че е велика, да си се перчи, да си се инати - ние няма да й обръщаме внимание. А ако излезе с аргумента, че тя е създала този форум, който ние мислим за толкова готин (какъвто е и всъщност), просто ще й кажем, че не го заслужава.

А пък тя да прави каквото си ще. плезене
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/waliishusha
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyЧет Дек 10, 2009 2:46 am

не.... ПАК ЛИ ??!?!!?!?! НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ И НЕ!! ЗАЩОООООООООООООООООООООООООООООООО Mad Mad Недоразумения 748793 Недоразумения 748793 Недоразумения 748793 АНТОНИЯ КАКЪВ ТИ Е ПРОБЛЕМА БЕЕ?!??!?!!!!??!?!!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyЧет Дек 10, 2009 3:14 am

Това вече на нищо не прилича! Не мога да разбера от целия форум защо точно моят раздел реши да изтрие тази малка лигава неудачница!
Вики, отнеми й правата по някакъв начин. Трябва да се направи нещо. Не може през 2 седмици да ми трие темата и пак на ново да се започва всичко.
Дори и да е защитен раздела от изтриване, тя може да изтрие темите вътре и пак да опропасти всичко. Докога ще продължава това?
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyСря Авг 25, 2010 9:43 pm

ЗА ИВАН:

Иване, правиш ми забележка за емтиконите, но никъде в раздела ти, няма правило, което да ограничава броя им, и то при положение, че става въпрос за честитка на рожден ден. Не мога да разбера какъв ти е проблема?
А ако става въпрос за задължения, по принцип твоя работа беше да направиш темата за рожденника, това е част от задълженията ти на модератор в този раздел, така, че предлагам да се погрижиш за тях.
Поел си и други ангажименти, но както и да е......
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyЧет Авг 26, 2010 3:18 am

Ъмм... мисля, че става дума за Георги, първото, което е. смяях
Второ, Според мен се отнасяше повече до мен, отколкото до теб, Джени, `щото на Георги най-редовно забележки му правех за емотиконите.
Трето, Ванка, сложи го верно в правилата т`ва с емотиконите.
Четвърто, не че е за моя рожден ден, но когато става дума за поздрав или нещо такова, се въздържайте от забележки, освен ако не е за езика.
Пето, не ми се занимава днес с правила и забележки, така че ви моля да се разберете помежду си.

Благодаря. смяях
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyЧет Авг 26, 2010 3:20 am

Пфффффффф не е за мен
Отдолу пише МОДЕРАТОР: По полека с емотиконките
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения EmptyЧет Авг 26, 2010 3:21 am

Ми аз като гледах темата видях, че под твоя пост го имаше...
Иван го е сложил по-късно.

Съжалявам, че се намесих вече... No
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Недоразумения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Недоразумения   Недоразумения Empty

Върнете се в началото Go down
 
Недоразумения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Начало :: За форума-
Идете на: