twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 HELP, имам нужда от съвет!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

HELP, имам нужда от съвет! Empty
ПисанеЗаглавие: HELP, имам нужда от съвет!   HELP, имам нужда от съвет! EmptyЧет Дек 10, 2009 3:32 am

Тук можете да се обръщате към нас за конкретни проблеми, да поискате съвет или място, където просто да си споделите. Ние винаги ще Ви обърнем внимание и ще ви подкрепим, ако можем да помогнем - ще го направим, или ако не друго - поне може да ви посъветваме.
Върнете се в началото Go down
dark_princess369

dark_princess369


Брой мнения : 35
Points : 55
Reputation : 0
Join date : 10.07.2009

HELP, имам нужда от съвет! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: HELP, имам нужда от съвет!   HELP, имам нужда от съвет! EmptyЧет Дек 10, 2009 11:36 pm

Здравейте. Ъм възможно е някои хора да ме обвинят (и не съвсем без право) че не влизам много често. Имам обяснение. Истината е, че на последък малко си омръзнахме със Здрач... Както и да е... Просто не знаех към кого да се обърна за проблема си. Работата е следната:

Има едно момче от класа ми, нека го оставим анонимен, което доста ме обърква с поведението си. Преди няколко дни в една от игрите във Фейсбук видях, че ми е пращал целувчици. Малко се стъписах и да съм му пратила примерно 3 шеги или нещо такова. После осъзнах, че въпросното момче започва да ми харесва. И няколко пъти във въпросната игра му изпратих прегръдки, за чието наличие фейса не пожела да осведоми въпросното момче. В понеделник той спомена нещо за играта, но аз бях бясна и не му обърнах много внимание. Е, вчера най-после една гушка се изпрати. Последните дни той се държеше малко дистанцирано, но днес когато си говорихме отново беше както преди - миличък, усмихнат и т.н. И тук идва още по-объркващата част. По съвети на приятелки реших да си говоря с него и да му намекна нещо за въпросната игра. След дълги обяснения за разни глупости, той каза, че пари се печелят като се целуват разни други същества. Кофти работа... Моите дружки обаче, предполагат, че се е опитвал да се оправдае и сега аз съм объркана. Предполагам, нищо не разбрахте от обърканите ми разказвания, но ако случайно нещо съм успяла да обясня нещо, надявам се да ми помогнете.
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

HELP, имам нужда от съвет! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: HELP, имам нужда от съвет!   HELP, имам нужда от съвет! EmptyЧет Дек 10, 2009 11:45 pm

За pet society ли става въпрос? Защото там наистина това с парите е вярно..
Според мен трябва да го поразпиташ и да се опиташ да разбереш дали те харесва.Пиши си с него, говорете си, ако си сигурна в чувствата му признай му твоите (:

Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
dark_princess369

dark_princess369


Брой мнения : 35
Points : 55
Reputation : 0
Join date : 10.07.2009

HELP, имам нужда от съвет! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: HELP, имам нужда от съвет!   HELP, имам нужда от съвет! EmptyЧет Дек 10, 2009 11:58 pm

Още фенове на Фейсбук! Да за същото става въпрос, ама поне при мене ми дава пари квото и да направя. Аз си имам и друг проблем, че съм доста страхлива когато става дума за чувства... Така де, работя по въпроса. Ам сега по-скоро се чудя какви "симптоми на харесване" да диря във въпросния момък, защото той наистина е много добричък, не като другите в класа ми, а аз си нямам на идея как заобиколно да зачекна въпроса...
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

HELP, имам нужда от съвет! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: HELP, имам нужда от съвет!   HELP, имам нужда от съвет! EmptyПет Дек 11, 2009 12:42 am

Ами можеш да му намекнеш че имаш симпатии към него и да се надяваме, че ще се усети де, щото и те момчетата са едни.. смяях
Но щом е от класа ти и е момче и се държи така според мен има 75% шанс да те харесва, защото обикновено съучениците от различни полове не могат да се понасят (поне при мен е така) и има някакви рядки случай на разбиране.. освен ако няма привличане де (леле ударих го на философия xD)

П.п. може ли фейсбука ти? Ако искаш може и на ЛС да ми го напишеш, ако искаш и тук :]
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

HELP, имам нужда от съвет! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: HELP, имам нужда от съвет!   HELP, имам нужда от съвет! EmptyПет Дек 11, 2009 4:07 am

Викии... =D yup :]] написа:
обикновено съучениците от различни полове не могат да се понасят (поне при мен е така) и има някакви рядки случай на разбиране.. освен ако няма привличане де (леле ударих го на философия xD)

Е тука не мога да се съглася. Аз да речем с момчетата от класа ми се познаваме от 2 месеца, обаче в момента си се разбираме чудесно. И повярвайте ми, никой от тях не ме харесва. (справка - снимките ми)
Колкото до въпроса на дарк принцес, и аз като тебе не мога да разкривам чувствата си и миналата година имах някаква подобна ситуация с едно момче (беше постната и тук, обаче беше изтрита, нвм). Таа, според мен вариантите ти са два - или да рискуваш всичко или нищо и да му признаеш направо за чувствата си и да се надяваш на адекватна реакция (най-малкото да не се изгуби приятелството помежду ви, което стана при мен). или да проучиш нещата и да го подтикнеш с намеци, жестове и такива работи, ако има чувства, да си каже първи. Не знам, ти си решаваш. Само те съветвам, ако да речем приятелки ти казват, че има нещо от негова страна, не се навивай предварително. После става много по-гадно, ако се окаже обратното. Стискам палци.

Лети.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

HELP, имам нужда от съвет! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: HELP, имам нужда от съвет!   HELP, имам нужда от съвет! EmptyПет Дек 11, 2009 3:08 pm

А защо не пробваш да се сближиш с него. Имам предвид - чатене в скайпа, кафета, кино.... нещо от сорта. Опознай го като човек. Защото това което изпитваш сега е физическо привличане, което понякога е много силно и може да се сбърка с влюбване.
Опознай човека и ако забележиш през това време, че той има симптоми на влюбен в теб човек, можеш да му намекнеш нещо, ако и ти се чувстваш така все още.
Колкото до фейсбука - и аз постоянно пращам целувчици и т.н. и на мене ми пращат, но със сигурност нито аз, нито хората които ми пращат имат нещо по-сериозно предвид. Наистина го приемаме един вид като игра.
Затова се сближи повече с него и ако ти допада и като характер, като човек, тогава значи си влюбена в него!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





HELP, имам нужда от съвет! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: HELP, имам нужда от съвет!   HELP, имам нужда от съвет! Empty

Върнете се в началото Go down
 
HELP, имам нужда от съвет!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко останало :: Любовни истории-
Идете на: