twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ЧАТ *общи приказки*

Go down 
+6
Dark_Red_Rose
itorlakov
Krisi7o
Вико. : ))
Lindor<33
djenny_m
10 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
АвторСъобщение
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyНед Авг 01, 2010 3:05 am

Приятно прекарване Лети!
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyНед Авг 01, 2010 8:32 pm

приятно изкарване и от мен!
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyПон Авг 02, 2010 8:10 pm

Да се върнеш с хубав тен и цяла кошница с приятни преживявания ЧАТ *общи приказки* - Page 13 53916
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyПон Авг 02, 2010 8:35 pm

Как сте хора? Нещо интересно да споделите?
Аз смятам да си търся друга работа, че както върви шефа няма да може да ни плаща и смятам да напусна кораба преди да е потънал.
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyПон Авг 02, 2010 8:59 pm

Това е гадно. Да работиш и после да ти кажат че не могат да ти платят.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyПон Авг 02, 2010 9:05 pm

Не се учудвай Гога, това е навсякъде, особено в строителството сега е ад...
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyПон Авг 02, 2010 9:57 pm

Е, да. Покрай кризата е така. изобщо не се и учудвам.



ХЕЙ! Дами какво ще кажете за подобрението към подписа ми! Извинявам се че е на руски ама не можах да намеря същото на български. Arrow



Ей, хора де сте бре??? Три дена нищо не сте писали!!! Хайде де похвалете се с нещо!
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyНед Авг 08, 2010 5:37 pm

ХОРАА!!! Де сте бра май само аз тука с още 2-3-ма играем игричките за ранообразие... Дайте някоя клюка да обсъдим. То си е направо скука.


Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Пон Авг 09, 2010 1:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyНед Авг 08, 2010 9:32 pm

Каква клюка по-точно?

Последната е,че Роби Уилямс се ожени.... Laughing
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyПон Авг 09, 2010 12:50 am

Някой да си е хванал гадже? Нещо ново, интересно, лято е Smile
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyПон Авг 09, 2010 1:21 am

ДА... Утре имам Ден Ден смяях (Рожден ден)
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyСря Авг 18, 2010 3:51 am

Хора къде сте всички?

Кажете нещо интересно. Аз пак ще ви се оплаквам.
Снощи ми писаха л.с. във форума на Лора. Едно момиче преводач на 12 години, понеже видяла, че съм ВИП и реши да ме помоли за помощ в нейния новосъздаден форум.
Цял ден си играх да им съставям какво да направят във форума, понеже нямаха почти никакви теми и благодарение на моя труд и съвети форума заприлича на нещо и после едната админка ми открадна темата с правилата, която аз създадох в лично творчество. Изтри моя пост, но копира моето мнение се едно си е нейно. Вдигнах скандал. Уж се извини и го поправи, а после ме изнервиха понеже по 100 пъти повтарях какво да се прави и кое къде да се сложи и накрая едната админка реши, че съм искала да бъда глобален модератор, а за просто исках да се добави долу в дясно до модератори, админи и потребители и титлата глодален модератор. Почнаха едни заяжданици. Толкова са неблагодарни хората.... Аз исках да водя пак любовната тема, но после се отказах от модераторството.
Искаха да помогна на децата и затова си изгубих деня, понеже ме помолиха снощи, но днес виждам, че всичко е било напразно....
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 35
Points : 53
Reputation : 17
Join date : 05.08.2009
Age : 29

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyСря Авг 18, 2010 5:42 pm

Да се похваля : вуйна ми роди и сега си имам малка братовчедка, тежаща 2кг и 700г inlove
Нямам търпение да ида до Шумен и да си видя братовчедката (е и братовчеда, разбира се Very Happy ) Много съм щастлива. Едва ли има нещо, което да ми помрачи деня cute
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyСря Авг 18, 2010 6:03 pm

Дани, т`ва е много гадно... Аз знам, че не съм много по-голяма от 12 години, ама на 12 е доста неориентирана работа, така че дори и аз не бих се захванала. А и попринцип не се занимавам с по-малки, щот не ми издържат нервичките. смяях Странно звучи, ама к`во да направя...

Дани 2, да ти е честита братовчедката! Жива и здрава да е и да и се радвате много!! Smile

Аз съм от една седмица някъде у дома, ама имахме проблеми и затова нито съм писала, нито съм превеждала... Сестра ми за малко да влезе в болница и беше доста кофти положението, ама сега всичко е наред. Заради това и се прибрах по-рано. Иначе на морето беше хубаво, ама то с мама и тати да е хубаво, да е хубаво, колко да е хубаво? смяях Не съм много черна, ама аз попринцип не почернявам, така че не е ново - доволна съм все пак, разлика имам. Сега се занимавам със задължителните книги и открих, че поезията изобщо, ама изобщо не е за мен... Говоря за Илиада и подобни гръцки нещица... Толкова са отегчаващи, напаво не знам как ще ги прочета, макар че са по 50-60 страници бройката... Баща ми ми взе от морето и Наследникът от Калкута - някой чел ли я е? Доста е дебеличка, ама може и да и дойде времето някога... Кажете дали става, ако някой я е оглеждал. Също съм си взела и от колекцията на Cosmopolitan Малка черна рокля заедно със списанието... изглежда интересно книжлето, ама трябва първо да приключа със задължителните. И превода трябва да придвижа... Не, че е нещо кой знае к`во, ама определено не е типично за мен да движа толкова с книги. смяях Че и на немски имам да чета две книжлета... Пък като се сетя и колко книги съм зарязала донякъде - Чучулигата, Отнесени от вихъра, Тъмната половина, Лолита, Единайсет минути... Не знам кога ще ги прочета... Някой, ако е чел някоя от всички изброени да каже мнение... На мен лично са ми интересни, ама и аз не знам що ги зарязвам. ЧАТ *общи приказки* - Page 13 486739

ПП: Т`ва мнение за Книги повече стана, ама карай...
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 35
Points : 53
Reputation : 17
Join date : 05.08.2009
Age : 29

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyСря Авг 18, 2010 6:08 pm

Илиада и аз едвам я прочетох. Но Антигона много ми хареса. Самият замисъл е много хубав и..трагичен. Аз харесвам драми и трагедии и затова Антигона ми хареса. Другите книги, които си изброила не съм ги чела главно от мързел. Иначе ми се ще Лолита да прочета.
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyСря Авг 18, 2010 7:14 pm

Илиада, Одисея, Антигона...Прочела съм ги на времето и не са ми били скучни. Но аз обичах много литературата, това ми бе любимият предмет.
И аз ще ходя на море, но в началото на септември.

Честито на Перла за бебенцето! ЧАТ *общи приказки* - Page 13 53916

Сега гледам, че са ми написали благодарности, но много се засегнах и няма да влизам. Ами Лети... какво да кажа - просто исках да помогна. сладур

За Иван и Гошо знам, че са на море, ама Криси къде изчезна?
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyЧет Авг 19, 2010 12:28 am

Ами и аз обичам литературата, но просто предпочитам романи, разкази... поезията се оказва, че не е за мен.
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyЧет Авг 19, 2010 8:58 pm

Зависи от поезията Smile
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyВто Авг 24, 2010 12:06 am

Как сте? Къде се загубихте...... ss
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyВто Авг 24, 2010 5:54 am

Здр. Аз бях на рожден ден. Сега се прибрах.
Иван и Гогата са на море. Криси и Лети не са писали как са?
Впрочем и аз ще ходя началото на септември. Да знаете, че ако не пиша след това значи съм се удавила смяях МИналата година бях събрала сички спасители около мене ЧАТ *общи приказки* - Page 13 425965
Върнете се в началото Go down
perla333




Брой мнения : 35
Points : 53
Reputation : 17
Join date : 05.08.2009
Age : 29

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyВто Авг 24, 2010 3:44 pm

Здрасти и от мен Smile
Аз уж съм жива...ама се чувствам ужасно. Вчерта бягах за някъде и като се спънах, и като полетях 2 метра...обаче приземявамето..Сега имам 6 кунтузии от летенето вчера. Плюс още една, когато по-рано същия ден пак паднах, обаче се бях подхлъзнала и затуи. И снощи ми трябваха няколко часа да заспя Rolling Eyes Иначе сега ще чакам татко да каже на баба да идва да ми стегне глезена, че едва стъпвам на него..Иначе съм добре. Smile
Казвайте и Вие как сте cute
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyВто Авг 24, 2010 3:56 pm

Дано се оправиш скоро...
Върнете се в началото Go down
MuryG

MuryG


Брой мнения : 148
Points : 250
Reputation : 4
Join date : 04.07.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyВто Авг 24, 2010 10:20 pm

Уф,това е гадно.
Преди няколко месеца и аз се пльоснах насред улицата.
После по лекари,болнични....имах усукано коляно. ss
Върнете се в началото Go down
djenny_m
модератор
модератор
djenny_m


Брой мнения : 933
Points : 1448
Reputation : 82
Join date : 30.06.2009
Age : 37
Местожителство : София

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyВто Авг 24, 2010 11:18 pm

Аз да ни ви казвам как съм се пльосвала, пък после Пирогов, 3 часа чакане на опашката за травматологията... Ужас.... Човек може да си умре от чакане....
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Преводачи
Преводачи



Брой мнения : 236
Points : 430
Reputation : 36
Join date : 20.06.2010

ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 EmptyСря Авг 25, 2010 6:06 pm

Зелеее!!! Върнахме сеее!!! Razz Хайде сега трябва да е по-весело тука !!! sunny
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧАТ *общи приказки*   ЧАТ *общи приказки* - Page 13 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЧАТ *общи приказки*
Върнете се в началото 
Страница 13 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко останало :: Любовни истории-
Идете на: