twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какъв език знаете/учите?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
perla333




Брой мнения : 35
Points : 53
Reputation : 17
Join date : 05.08.2009
Age : 29

Какъв език знаете/учите? Empty
ПисанеЗаглавие: Какъв език знаете/учите?   Какъв език знаете/учите? EmptyЧет Юли 15, 2010 3:43 am

Такаа много ми е любопитно какви езици учите. Не знам дали улучих раздела, но пускам темата тук..

Първа ще съм аз. Уча испански като първи език и английски като втори. Още не съм ги овладяла много добре, но смятам да поправя тази моя грешка колкото се може по-скоро.

Ще се радвам да разбера какви езици говорят съфорумците Smile
Върнете се в началото Go down
Lindor<33
Преводачи
Преводачи
Lindor<33


Брой мнения : 313
Points : 617
Reputation : 45
Join date : 19.07.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Какъв език знаете/учите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв език знаете/учите?   Какъв език знаете/учите? EmptyЧет Юли 15, 2010 4:14 am

Аз уча английски от първи клас на школа (Училища Европа), от пети уча немски като втори чужда, а от миналата година насам ми е профил и 8 клас беше интензивно изучаване на немски език. Сега от тази есен ще уча руски като втори чужд в училище с риск да си пропилея всички лесни шансове за матура по-нататък... смяях
Като цяло ми се отдават езиците и ги уча с най-голям кеф. Никога не ме уморяват, както е с математиката примерно. Английския вече писмено, говоримо, преводимо (май няма такава дума) го владея ии на есен ще карам сертификатен клас за FCE, предлагаха ми директно Advanced, ноо имах известни разногласия с нашите и остана FCE. Немския също ми е на едно не лошо ниво - предполагам, че в някакви ежедневни ситуации бих могла да се оправя, ноо определено има какво да се желае, защото е много труден език, особено за говорене.
Руския не го харесвам и откровено казано, надали ще си давам зор, ноо във всеки език си има чар в крайна сметка. Просто съм разочарована, че нямах избор и трябваше да избера между два езика, които не понасям като звучене (френски и руски) и един, който знам, но щеше да свърши работа за матура (английски). Ее, надявам се да не съм сгрешила с избора си - ще едитвам сле няколко месеца. Smile
Върнете се в началото Go down
 
Какъв език знаете/учите?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко останало :: Общи теми-
Идете на: