twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Келън Лутз/Емет Кълън

Go down 
+2
Ashley_Greene
Summer Girl
6 posters
АвторСъобщение
Summer Girl

Summer Girl


Брой мнения : 144
Points : 393
Reputation : 3
Join date : 27.06.2009
Age : 29
Местожителство : Beyond The Moon

Келън Лутз/Емет Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Келън Лутз/Емет Кълън   Келън Лутз/Емет Кълън EmptyНед Юни 28, 2009 4:49 pm

Келън Лутз/Емет Кълън 393974q



Келън Лутз е роден роден и израснал в Северна Дакота.
Любител е на екстремните спортове.От парашутизъм до парапланер, от мото крос до сърфинг.Той живее под мотото..''пробвай нови неща,живееш веднъж...''
Семейството на Келън не одобрява неговото решение да стане актьор след завършване на гимназия.Те настояват той да отиде в колеж и да учи за инженер.Първоначално,когато Келън се мести в Лос Анджелис работи безспир.След няколко години започва да участва в няколко модни кампании (може да го видите в реклами за Левис).
Първата благоприятна възможност на Келън е за CBS във филма "The Bold an the Beautiful",където играе Роб.Същото лято той снима и за MTV и води шест епизода на шоуто "Model Citizens."Лутз е участвал и в хитови сериали като 'От местопрестъплението:Ню Йорк'',"Six Feet Under," и "Summerland."
Келън също участва и в клипа на Хилри Дъф ''With Love'',след който хората започват да се чудят кое е това секси парче?Участва и в следващия клип на Хилари Дъф ''Stranger''.
В последните месеци на 2007 Келън заснема роля в мини сериала "Generation Kill" ,който ще излезе през 2008.Други филми с негово участие,които ще му донесат още известност и работа са "Deep Winter" и "Prom Night".
Върнете се в началото Go down
Ashley_Greene

Ashley_Greene


Брой мнения : 18
Points : 19
Reputation : 0
Join date : 21.07.2009
Age : 29

Келън Лутз/Емет Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Келън Лутз/Емет Кълън   Келън Лутз/Емет Кълън EmptyВто Юли 21, 2009 6:19 pm

От мъжете той ми е идола inlove .Може ли да е толкова готин и във филма като Емет ме кефи естествено и във филма ми е идол inlove inlove inlove
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
модератор
модератор
Krisi7o


Брой мнения : 437
Points : 762
Reputation : 56
Join date : 21.07.2009
Местожителство : Стаята на Едуард:))

Келън Лутз/Емет Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Келън Лутз/Емет Кълън   Келън Лутз/Емет Кълън EmptyПон Юли 27, 2009 6:22 am

My Monkey Man... inlove inlove inlove inlove
ТОЛКОВА да е готин,супер много ме кефи!!! cute cute
Супер сладък,няма равен просто,Обожавам го!!!!!!!! Келън Лутз/Емет Кълън 573627 Келън Лутз/Емет Кълън 573627 сърце heartt
Върнете се в началото Go down
http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Bibi*

Bibi*


Брой мнения : 89
Points : 113
Reputation : 2
Join date : 28.06.2009

Келън Лутз/Емет Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Келън Лутз/Емет Кълън   Келън Лутз/Емет Кълън EmptyВто Авг 04, 2009 9:34 pm

Krisi7o_Twilight написа:
My Monkey Man... inlove inlove inlove inlove
ТОЛКОВА да е готин,супер много ме кефи!!! cute cute
Супер сладък,няма равен просто,Обожавам го!!!!!!!! Келън Лутз/Емет Кълън 573627 Келън Лутз/Емет Кълън 573627 сърце heartt

И аз, и аз... heartt
Любимеца ми след Джейк. сърце сърце
Върнете се в началото Go down
Green_Fairy

Green_Fairy


Брой мнения : 17
Points : 28
Reputation : 0
Join date : 15.08.2009

Келън Лутз/Емет Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Келън Лутз/Емет Кълън   Келън Лутз/Емет Кълън EmptyСъб Авг 15, 2009 5:18 pm

Преди да прочетете,искам само да кажа че е лично мнение и няма нужда да прекаляваме с тона. Понеже виждам че има фенки на Емет, а аз съм на път да го оплюя.

Хм..Емет! От цялото семейсво Кълън
той най-малко ми прави впечатление..Не си го представях така,и може би
външният му вид не е оправдал очакванията ми.Не разбирам какво толкова
му харесвате?!..Както и да е! Моето мнение за него е,че не е особено
привлекателен,а за актьора нямам мнение,защото той не е казал и дума
във филма!
...


Edit от модераторката: Аз лично не се притеснявам,и уважавам мнението ти за Емет,тъй че не виждам защо да повишавам тон... Както и да е,аз лично наистина харесвам Ем,много е забавен,а според мен за да забележиш ролята му в книгите,трябва да четеш малко по-внимателно,а и сцената с Канадската борба не е случайно там,само трябва да й обърнеш внимание... Wink Не искам да те обидя,не мисли,че ти се карам,просто отбелязвам,че за да "видиш" Емет по-добре,ти трябва по-обстоен поглед в/у него.. Smile
Върнете се в началото Go down
velincety

velincety


Брой мнения : 13
Points : 74
Reputation : -5
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Димитровград

Келън Лутз/Емет Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Келън Лутз/Емет Кълън   Келън Лутз/Емет Кълън EmptyСря Ное 11, 2009 1:05 am

Незнам защо само Емет няма сила от цялото семейство Кълън! Иначе Келън не ми харесва толкова колкото в ролята си на Еметт cyclops
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Келън Лутз/Емет Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Келън Лутз/Емет Кълън   Келън Лутз/Емет Кълън Empty

Върнете се в началото Go down
 
Келън Лутз/Емет Кълън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Робърт Патинсън/Едуард Кълън
» Ашли Грийн/Алис Кълън
» Питър Фачинели/Каралайл Кълън
» Елизабет Рейзър/Есме Кълън
» Ники Рийд/Розали Кълън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко за ''Здрач'' :: Герои-
Идете на: