twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
twilight-vampire-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight-vampire-bg

ГЛАСУВАЙТЕ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дакота Фанинг/Джейн

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Summer Girl

Summer Girl


Брой мнения : 144
Points : 393
Reputation : 3
Join date : 27.06.2009
Age : 29
Местожителство : Beyond The Moon

Дакота Фанинг/Джейн Empty
ПисанеЗаглавие: Дакота Фанинг/Джейн   Дакота Фанинг/Джейн EmptyНед Юни 28, 2009 5:23 pm

Дакота Фанинг/Джейн Pushpic5


Хана Дакота Фанинг е родена на 23 февруари 1994г. в Конйерс, щата Джорджия, САЩ. Преди дебюта си като актриса Дакота се е занимавала с актьорско майсторство у дома. Посещавала е детска градина, в която децата играели всяка седмица пиеси пред родителите си. Ръководителите на детската гради забелязали, че Дакота се отличава от останалите деца и посъветвали родителите й - Джой и Стийв Фанинг, да я заведат в агенция.
Семейство Фанинг прекарало шест седмици в Лос Анджелис, докато Дакота спечели първата си работа - участие в световна реклама на Tide. След това семейството решило да се премести за постоянно в Лос Анджелис, тъй като имало добри изгледи за кариерата на младото момиче.
Първият филм, в който участва Дакота, когато е едва на седем години, е Tomcats. Пробив във филмовата индустрия младата актриса прави с главната си роля във филма I Am Sam същата година, заради която спечелва първата си награда - Critics Choice Award.
След тази запомняща се роля, талантът й е признат по цял свят. Снима се в множество филми като Trapped, Sweet Home Alabama, Taken, The Cat in the Hat, Uptown Girls и др. Най-запомнящите се роли на Дакота (наред с тази в I Am Sam) са тези в "Мъж под прицел", където си партнира с Дензъл Уошингтън, "Игра на криеница" с Робърт де Ниро и "Война на световете", в който играе дъщерята на героя на Том Круз. Последният филм, в който талантливата млада актриса участва, е Push, превърнал се в касов хит. В The Runaways тя ще си партнира с Кристен Стюарт.
В Новолуние Дакота Фанинг ще пресъздаде Джейн.
Върнете се в началото Go down
Вико. : ))
Admin
Admin
Вико. : ))


Брой мнения : 438
Points : 1067
Reputation : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, Кокосови Острови :]]

Дакота Фанинг/Джейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дакота Фанинг/Джейн   Дакота Фанинг/Джейн EmptyНед Юни 28, 2009 5:26 pm

Нямам какво да кажа, освен МРАЗЯ Я.Всички от Волтури са ми толкова мазни, че не знам как ще ги изтърпя във филма.Харесва ми косата на Джейн (:
Върнете се в началото Go down
https://twilight-vampire-bg.bulgarianforum.net
Dark princess

Dark princess


Брой мнения : 2
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 02.09.2009

Дакота Фанинг/Джейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дакота Фанинг/Джейн   Дакота Фанинг/Джейн EmptyСря Сеп 02, 2009 4:43 am

Колкото и да е странно аз я обожавам! Всъщност направо съм маниачка на тема Волтури! Много ги харесвам!
Върнете се в началото Go down
velincety

velincety


Брой мнения : 13
Points : 74
Reputation : -5
Join date : 10.11.2009
Age : 29
Местожителство : Димитровград

Дакота Фанинг/Джейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дакота Фанинг/Джейн   Дакота Фанинг/Джейн EmptyСря Ное 11, 2009 12:54 am

Не мразя Волтури мразя дакота!! Това момиче ми е страшно противно! Незнам защо ,но мразя е точната дума ,която описва моята характеристика за нея! Не може да играе !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дакота Фанинг/Джейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дакота Фанинг/Джейн   Дакота Фанинг/Джейн Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дакота Фанинг/Джейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Книгите на Джейн Остин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
twilight-vampire-bg :: Всичко за ''Здрач'' :: Герои-
Идете на: